Doučování angličtiny

Když nezvládnete náš pohovor, tak to znamená většinou, že Vaše angličtina nebyla na požadované úrovni. Našim cílem ale není Vás zabrzdit kvuli jazykové bariéře a proto jsme pro Vás vytvořili balíček 5 lekcí s profesionálními lektory.

Tento balíček je doporučený převážně těm, kteří se nedostanou přes vstupní pohovor. Klademe velký důraz na jazyk a proto po Vás vyžadujeme základní znalosti anglického jazyka. Tento balíček Vám pomůže s Vaší angličtinou a připraví Vás na pracovní pohovor v zahraniční firmě.

Doporučujeme balíček i pro lidi, kteří již prošli pohovorem, ale rádi by se pořádně rozpovídali a získali základní fráze, které jsou potřebné při pohovorech a měli jste tím pádem větší klid a jistotu.

Pohovory jsou online přes SKYPE abychom Vám ušetřili čas a peníze.

Balíček lekcí 5 x 45 minut

5 lekcí

1- 3 lekce – se budou zaměřovat na základní konverzace se kterými se můžete potkat běžně v Anglii (v obchodě, baru, MHD, práci,…)

4 lekce – bude příprava na pracovní pohovor. Kde pro Vás máme nachystané typické otázky, které se vyskytují nejčastěji u pohovoru (Silné a slabé stránky, jakou práci chcete vykonávat, proč právě Vás, co očekáváte za 5 let, jaká je Vaše motivace,…)

5 lekce – (poslední) rekapitulace všeho co jste se naučili během předchozích lekcí a doporučení jak dále postupovat.

ZÁJEMCI KONTAKTUJTE NÁS NA EMAIL INFO@ENGLISHJOB.CZ