Jak to vlastně celé funguje?

Zajímá tě, jak celý proces našich služeb funguje? Sepsali jsme pro tebe základní postup

1. Vyplníš náš nezávazný dotazník kliknutím ZDE na základě kterého se ti ozve český koordinátor.

2. Po vyplnění dotazníku si nezapomeň přečíst nejčastější dotazy našich klientů kliknutím ZDE a zavoláme ti do 48 hodin a uděláme si krátký pohovor v Angličtině (pohovor začne v češtině, takže se nemusíš ničeho bát) a probereme podrobné informace a odpovědi na tvé otázky.

3. Když bude vše OK, tak ti pošleme podklady a další postup.

4. Zvolíš si svůj balíček a zaplatíš nám registrační poplatek, abychom pro tebe mohli vše připravovat. (Poté už tě čeká poslední platba a tu zaplatíš v hotovosti v librách přímo po příletu do UK. Takže na místě potom zaplatíš u WORK & LIVE 50 GBP, SILVER 215 GBP a STUDENT 185 GBP.

5. Podepíšeš smlouvu, kterou ti pošleme společně v podkladech jakmile projdeš úspěšně pohovorem.

6. Objednáš si letenku/jízdenku se kterou ti rádi poradíme a nebo můžeš využít našeho partnera na nejvýhodnější letenky KIWI ZDE.

7. Veškeré podklady nám pošleš a my potvrdíme tvou registraci. Poté Ti zašleme knížku v elektronické podobě.

8. Pošleme ti 5 dní před tvým odletem detaily, abys věděl kdo tě bude očekávat na letišti a jak vše bude probíhat. Díky tomu se vyhneme jakýmkoliv zmatkům a bude to bez stresu.

9. Odlétáš do Anglie.

10. Koordinátor (je to Čech, tak se nemusíš ničeho bát) tě přivítá na letišti a odveze tě na ubytování, kde ti předá potřebné informace.

11. Jdeš do firmy, kde tě čeká pracovní pohovor, který když zvládneš, tak můžeš začít pracovat. Kdyby se nezadařilo, tak ti zajistíme další pracovní pohovor, ale naši klienti mají téměř 100% úspěšnost u pohovorů.

12. Začínáš žít svůj anglický sen.

Máš nějaké další dotazy? Přečti si naše nejčastější dotazy ZDE.

KONTAKT

  • info@englishjob.cz
  • +420 603 300 826

LIFECHANGE 4U s.r.o.

  • Starojická Lhota 67
  • 741 01 Starý Jičín
  • IČ: 06149863
  • DIČ: CZ0614986
  • Nejsme plátci DPH